Rămas bun clasa a VIII-a

VIII A SECUSIGIU PROMOTIA 2013Elevii claselor a VIII-a din comuna noastră și-au luat rămas bun de la Școala Generală urmându-și drumul în viață la liceul ales de fiecare. La școlile din Secusigiu și Sînpetru German au fost momente pline de emoție în care foștii elevii, actualii liceeni și-au luat rămas bun de la profesori și colegi.
Sunt momente unice în viața fiecăruia, liceul reprezentând o nouă etapă a vieții, etapă pe care sperăm că toți absolvenții claselor a VIII-a o vor încheia cu succes. VIII B SECUSIGIU PROMOTIA 2013

Elevii clasei a VIII-a B Secusigiu: Ardeiu Denisa Bianca, Boca Emanuela, Bizău Mirela, Dohotar Bianca, Horţ Ştefania, Huşti Roxana, Ganea Mădălin, Grosu Debora Adina, Ignat Paula, Lingurar Paula, Curtuiuş Cristian, Matei Cătălin, Năsui Ana Maria, Nagy Robert, Petrovan Florin, Şepeţan Alexandru, Şepeţan Silviu Alexandru, Dirig. Sărac Magdalena.


 

VIII A SECUSIGIU PROMOTIA 2013Elevii clasei a VIII-a A Secusigiu: Ancheş Dorian Ioan, Barbu Flavia Maria, Birău Viviana Ştefania, Bocan Andrei Alexandru, Casandrei Cătălin, Cheşa Andreea Mădălina, Chiş Adriana Ileana, Demşorean Andreea Teodora, Gal Cristian Ioan, Gal Dalia, Gal Sonia Patricia, Halasz Andreea Melinda, Iovănescu Paula, Kardoş Paula Florica, Mako Brigitta Alexandra, Muj Geanina Florina, Negruţă Loredana, Ofrim Ileana Floarea, Petrovan Monica Ioana, Poszar Darius Mihai, Şirian Lavinia, Trăistaru Denisa Alina, Dirig. Szakacs Nadina Maria.


VIII_Grup [800x600]Elevii clasei a VIII-a Sînpetru German: Bart Ovidiu, Sumandan Ilie, Constanceanul Raul, Draghici Gheorghe, Molnar Marius, Sarandan Daniel, Cozneac Claudiu, Bulz Vasilica, Morosan Simona, Rudau Mirela, Guteniuc Adelina, Sumandan Ana Maria, Kron Doris, Gruia Nadia, Chis Gabriele, Dirig. Pascu Ioan, Profesori: Costea Elvis, Breharul Violeta, Stepan Irina, Nicoara Ileana, Stepan Roxana, Costea Lacrimioara, Blidar Eugenia,Sofrag Victor, Hegyedus Paladuta.

 

 

Both comments and pings are currently closed.