„Voința Munar” luptă pentru fiecare punct

dsc_2312-800x600Reprezentata sportului rege din Munar, respectiv „Voința Munar!, a disputat până în prezent 10 etape din acest campionat, etape în urma cărora echipa noastră ocupă poziția a IX-a din clasamentul ligii a V-a Seria A, cu un cumul de 10 puncte.
Așadar, mai sunt doar trei etape până la finele anului, ceea ce ne-a determinat de a ne arunca privirea spre „Voința Munar”, în acest tur nemaiavând când să vă aducem în prim plan echipele de fotbal ale comunei noastre. Aceste 10 etape oficiale disputate de „Voința Munar” până în prezent s-au încheiat cu rezultatele: 0-7 la Nădlac cu Victoria, 3-1 acasă cu Gloria Secusigiu, 0-2 la Turnu cu Speranța, 3-2 la Vinga , 1-1 acasă cu Unirea Șeitin, 3-4 la Atletico Arad, 1-3 acasă cu Mureșul Zădăreni, 4-2 la Iratoș cu Înfrățirea, 6-7 acasă cu Sînpetru German și 0-2 la Olimpia Bârzava

Both comments and pings are currently closed.